Doğrulama seviyenizi seçin

Alan Adı Doğrulama (DV)

Yalnızca alan adı doğrulaması. Dakikalar içinde onaylanır. Bloglar, sosyal medya ve kişisel web siteleri için idealdir.

Sadece..
€65.27
Yıllık

Organizasyon Doğrulama (OV)

Temel kimlik doğrulama. Küçük işletme web siteleri ve hassas bilgileri kabul eden sayfalar için idealdir.

Sadece..
€791.64
Yıllık

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

Tam kimlik doğrulama. Maksimum ziyaretçi güveni sağlamak isteyen İş ve E-ticaret siteleri için idealdir.

Sadece..
€1153.27
Yıllık

SSL Nedir?

SSL Sertifikaları internet güvenliğinin temelidir. Şifreli bir bağlantı kurmak ve verilerin bir tarayıcı veya kullanıcının bilgisayarı ile bir sunucu veya web sitesi arasında güvenli bir şekilde iletilmesine izin vermek için kullanılırlar.

 • Bir tarayıcı ve bir sunucu arasında güvenli bir bağlantı kurar
 • Müşterilerinizin size sağladığı hassas bilgileri korumak için iletişimi şifreler
 • Tarayıcıda web adresinizin yanına bir asma kilit yerleştirir
 • Bir kuruluşun kimliğini doğrular

Standart SSL (Alan Adı Doğrulama) Sertifikaları, en kolay ve en yaygın SSL sertifikası türüdür. OV and Genişletilmiş (EV) Sertifikalar ayrıca son kullanıcılara daha fazla güven sağlayan sertifikaya sahip şirket veya kuruluşun kimliğini de doğrular.

SSL sertifika hizmetlerimiz ile*, her yıl yeni sertifikaları yapılandırmak ve dağıtmak için manuel adımlar atmanız gerekmeyecek. Sertifikanız geçerlilik süresinin sonuna yaklaştığında otomatik olarak bir yenileme siparişi oluştururuz. Ödeme yapıldıktan sonra, yeni sertifikanızı sizin için otomatik olarak yapılandırır, doğrular ve sağlarız.

* Alan adınız SSL sertifikasını satan aynı barındırma sağlayıcısı üzerinden barındırılmalı ve sunucu cPanel, Plesk veya DirectAdmin kullanmalıdır.

Arama Motoru Sıralamanızı İyileştirin

Web sitenizin ziyaretçileri ve işletmeniz için güven ve çevrimiçi güvenlik sağlayın.

Google, web'i daha güvenli hale getirmek istiyor ve bunun büyük bir kısmı, insanların Google aracılığıyla eriştiği sitelerin güvenli olduğundan emin olmayı içeriyor. Bu nedenle, SSL kullanan web sitelerinin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasından yararlandığı gösterilmiştir.

Ayrıca web sitenize SSL eklemeyi düşünmeniz için daha birçok neden var.:

Hassas verileri şifreleyin
Kullanıcı gizliliğini koruyun
Güvenli çevrimiçi işlemler
Meşruiyetini kanıtla
HTTPS'yi ve kilit simgesini etkinleştirin
SEO sıralamasını artırın

Tarayıcılar değişti, geride kalmayın

HTTPS aracılığıyla sunulmayan web sayfaları artık Google Chrome ve Mozilla Firefox üzerinde 'güvenli değil' olarak görüntüleniyor. Web sitenizin onlardan biri olmasına izin vermeyin. Bugün SSL ekleyin.

Tam otomatik temel hazırlık ve dağıtımımızla sitenizi dakikalar içinde güvenceye alın

Doğru Sertifika Türünü Seçmeme Yardım Edin

Çevrimiçi güvenlik ihtiyacı evrensel olsa da, tüm SSL Sertifikaları eşit olarak oluşturulmaz. Aşağıdaki kılavuz, hangi tür sertifikanın sizin için doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Etki Alanı Doğrulama (DV)

 • Yalnızca alan adının sahipliğini ve kontrolünü doğrular
 • Dakikalar içerisinde onaylanır
 • Tarayıcı uyumluluğunu korur

Kritik olmayan web sayfaları için ideal

DV'yi bir kütüphane kartı almak gibi düşünün - gerçekte kim olduğunuzun teyidi yok, çok hızlı bir şekilde alınması ve yayınlanması için çok az gereksinim var.

Organizasyon Doğrulama (OV)

 • Başvuranın kimliğinin doğrulanması dahil olmak üzere gelişmiş doğrulama
 • Bir gün içerisinde onaylanır
 • Tarayıcı uyumluluğunu korur

Giriş sayfaları gibi daha hassas web sayfaları için ideal

OV'yi bir ehliyet almak gibi düşünün; atlamak için bir kütüphane kartından daha fazla çember var, ancak bir kimlik biçimi olarak daha güvenilir.

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

 • SSL Sertifikaları için en yüksek kimlik doğrulama seviyesini temsil eden, standart tabanlı kimlik doğrulama yaklaşımı
 • Genellikle 1-3 gün içinde onaylanır
 • Tarayıcı ve diğer sektör uyumluluğunu korur

E-ticaret, çevrimiçi bankacılık, hesap kayıtları gibi hassas web sayfaları için ideal

EV'yi bir pasaport almak gibi düşünün - çok daha sıkı süreçler, daha uzun teslim süreleri ve kim olduğunuzu bir kütüphane kartı veya ehliyetten daha fazla doğrulama. Kimliğinizi doğrulamanın en güvenilir yolu olarak uluslararası olarak tanınmaktadır.

SSL Sertifikaları

RapidSSL

RapidSSL® Certificates help you keep your customers' transactions secure with up to 256-bit data encryption and site authentication. Buy a certificate and speed through enrollment with automated domain control validation. Best of all, our SSL certificates are among the most affordable in the industry. We keep our costs down and pass the savings on to you.

RapidSSL Wildcard

RapidSSL® Wildcard Certificates help you secure multiple subdomains with one low-cost SSL certificate issued to *.yourdomain.com. Protect your customers' personal data with up to 256-bit encryption. Automated domain control validation makes site authentication a breeze. At RapidSSL, we believe in providing the SSL protection you need at a competitive price.

GeoTrust True Business ID Wildcard

Simplify certificate management with the convenience of a Wildcard certificate. GeoTrust® True BusinessID Wildcard certificates allow you to secure multiple subdomains on a single certificate, reducing management time and cost. Whether it's your company's home page or your mail server's hostname, protecting sensitive information is your goal — and it's our goal too.

DigiCert Secure Site

Protect your website or email traffic with industrial-strength 2048-bit encryption with a Secure Site SSL Certificate.

DigiCert Secure Site Pro

With Secure Site Pro SSL offer high-assurance certificate with added features for comprehensive website security.

DigiCert Secure Site EV

Secure Site Extended Validation (EV) SSL Certificates protect your most valuable assets–your customers and your brand–from phishing scams and online fraud.

DigiCert Secure Site Pro EV

Secure Site Pro EV SSL is the highest authentication with extra features for comprehensive website security and robust protection against identity-targeted attacks.

Sık Sorulan Sorular

SSL Sertifikası nedir?

SSL Sertifikaları, internette veri şifrelemeyi mümkün kılar ve verilerin bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bir şekilde iletilmesine izin verir. SSL ile web siteniz https protokolünü kullanabilir ve bağlantının güvenli olduğunu belirtmek için son kullanıcıların web tarayıcılarında bir asma kilit görüntüleyecektir.

Neden bir SSL Sertifikasına ihtiyacım var?

SSL Sertifikaları internetin önemli bir parçasıdır. Yalnızca bilgisayarınız ve bir web sitesinin bulunduğu sunucu arasındaki iletişimi şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda bir sitenin iddia ettiği gibi olduğunun doğrulamasını da sağlarlar.

Farklı SSL türleri nelerdir?

SSL Sertifikalarının dayandığı 3 farklı doğrulama seviyesi vardır. Alan Adı Doğrulama (DV), Organizasyon Doğrulama (OV) ve Genişletilmiş Doğrulama (EV). Sertifika türleri arasındaki en büyük fark, Sertifika Yetkilisi, RapidSSL, GeoTrust ve DigiCert'in sertifika vermek için ihtiyaç duyduğu ve doğruladığı bilgilerle ilgilidir. Daha yüksek sertifika seviyeleri daha fazla bilgi gerektirir ve genellikle tarayıcı çubuğunda görüntülenir. Örneğin EV SSL, tarayıcı çubuğunu yeşile çevirir ve daha fazla güven oluşturmak için ziyaretçilere kuruluş adını görüntüler.

Wildcard SSL Sertifikası nedir?

Wildcard SSL sertifikası, diğer SSL sertifikalarıyla aynı şifreleme ve kimlik doğrulama özelliklerini sağlar, ancak bir web sitesinin sınırsız sayıda alt alanına da uygulanabilir. Wildcard SSL sertifikası, kök etki alanını (example.com) ve alt etki alanlarını destekler. Daha fazla bilgi al

Genişletilmiş SSL Sertifikasının avantajları nelerdir?

EV veya Genişletilmiş Doğrulama, bugün mevcut olan en yüksek SSL sınıfıdır ve web sitenize diğer SSL Sertifikalarından daha fazla güvenilirlik ve güven verir. Yeşil adres çubuğu ve şirket adınızın görüntülenmesi gibi güveni ve tüketici güvenini artırdığı kanıtlanmış özellikler içerir.

SSL sertifikalarımız, çevrimiçi güvenlikte yer alan en güvenilir markalardan bazılarına aittir.