Gelen kutunuzun kontrolü sizde

Gelen E-posta Filtreleme

Ağınızı koruyun

Sadece..
€2.80
Aylık
fiyatlandırma ölçüsü: etki alanı

Giden E-posta Filtreleme

İtibarınızı koruyun

Sadece..
€2.80
Aylık
fiyatlandırma ölçüsü: etki alanı

E-posta Arşivleme

Yedekleme ve Uyumluluk

Sadece..
€64.63
Yıllık
fiyatlandırma ölçüsü: etki alanı

Gelen E-posta Filtreleme

BT ağ tehditleri riskini çalıştırmayı bırakın. Gelen Kutunuz her gün istenmeyen toplu postalarla doluysa, bu profesyonel bir Gelen Filtresi çözümüne ihtiyacınız olduğunun işaretidir. Gelen Kutunuz için tam koruma sağlayın ve spam, virüs ve kötü amaçlı yazılım tehditlerine veda edin!

Nasıl çalışır

Etki alanınız (otomatik olarak) Gelen Filtresine dağıtıldığında ve filtreleme etkinleştirildiğinde, e-posta SpamExperts filtreleme bulutundan geçer. Gelen e-postalar, gerçek zamanlı olarak güvenli bir şekilde analiz edilir ve taranır. Eğitim veya yapılandırma gerekmez ve her şey kutudan çıktığı gibi çalışır. İstenmeyen posta olarak algılanan tüm iletiler karantinaya taşınırken, istenmeyen ileti olmayanlar e-posta sunucunuza gönderilir. Karantina, kullanıcı dostu SpamPanel üzerinde, e-posta raporları aracılığıyla veya hatta doğrudan e-posta istemcinizden izlenebilir! İstenmeyen e-posta ile uğraşmak için daha fazla zaman kaybetmeyin, tam kontrol sizdeyken enerjinizi iş görevlerine odaklayın.

Neden profesyonel bir Gelen Filtresine ihtiyacınız var?

Gelen E-posta Filtreleme, gelen tüm e-postaları filtreler ve bu tehditler ağınıza ulaşmadan önce neredeyse %100 doğruluk oranıyla istenmeyen e-postaları ve virüsleri ortadan kaldırır. Kapsamlı kontrol paneli, kontrolün tamamen sizde olmasını sağlar. Ayrıca, e-posta sunucunuzun arızalanması durumunda e-postanız kuyruğa alınacaktır. Kuyruğa alınmış e-postaya, gelen e-posta sürekliliğinize ek olarak web arayüzü aracılığıyla erişilebilir, okunabilir ve yanıtlanabilir!

Son derece hassas filtreleme

Kolay yapılandırma

Gelen e-posta sürekliliğini ve yedekliliğini artırın

Çeşitli raporlama seçenekleri

E-postanız üzerinde tam kontrol sahibi olmanız için kullanıcı dostu arayüz

Çalışan verimliliğini artırın

Giden E-posta Filtreleme

Giden filtrelemesi nedir?

Giden E-posta Filtreleme, BT altyapınızın itibarını korumak ve giden tüm e-postalarınızın olması gereken yere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için hayati önem taşır. Bu profesyonel çözüm, istenmeyen postaların ve virüslerin ağınızdan çıkmasını engelleyecek ve IP(ler)inizin bir daha kara listeye alınmasını önleyecektir. Ayrıca, SpamExperts Giden Filtresi, güvenliği ihlal edilmiş hesapları tespit etmek ve spam gönderen kullanıcıları kilitlemek için size raporlama ve araçlar sunar.

Neden buna ihtiyacın var?

Ağınız hiç haberiniz olmadan spam e-posta gönderdi mi? Ağ zayıflıkları nedeniyle, hemen hemen her cihaz, giden SMTP'yi iletmek için tehlikeye girebilir ve bu da, siz farkında bile olmadan ağınızdan spam veya kötü amaçlı yazılım gönderilmesine izin verir! Bu nedenle, profesyonel bir Giden Filtre çözümüne yatırım yapmanız çok önemlidir. Şirketinizin itibarını koruyun, istenmeyen postaların ağınızdan çıkmasını önleyin ve e-postanızın her zaman olması gereken yere ulaşması için kara listeye alınmasını önleyin.

Artık kara listeye alınma yok

Markanızın ve BT sistemlerinizin itibarını koruyun

İlgili maliyetlerin listeden çıkarılmasından kaçının

Giden e-posta sürekliliğini ve dağıtımını artırın

Çalışan verimliliğini artırın

Kötüye kullanım yönetilebilirliğini iyileştirin

E-posta Arşivleme

Nasıl çalışır

Email Archiving, tüm gelen ve giden e-posta mesajlarını daha sonra erişim için korur ve korur. Kaybolan veya yanlışlıkla silinen e-postaları kurtarmak, denetim yanıtını hızlandırmak, fikri mülkiyet e-postalarını ve eklerini güvenli hale getirmek ve ayrıca dava durumunda e-Keşif amaçları için harika bir yoldur.

Neden ihtiyacın var

Umutsuzca geçen yılki önemli bir e-postayı mı arıyorsunuz, ancak onu bulamıyor musunuz ve bunun sonucunda para cezası alma veya önemli bir iş anlaşmasını kaybetme riskini mi alıyorsunuz? Profesyonel bir E-posta Arşivleme çözümü ile bunu önleyin. E-posta Arşivleme, tüm e-postaların güvenli bir yedeğini korumak ve yasal olarak uyumlu olmak için kritik bir araçtır.

Aynı zamanda, e-posta alışverişlerinin yargı yetkisine sahip olması ve yasal olarak bağlayıcı olması nedeniyle, e-posta uyumluluğu kuruluşlar için son derece önemli bir endişe haline geldi. Bu nedenle, belirli endüstrilerde tüm e-posta mesajlarının güvenli bir şekilde yedeklenmesi ve yasal olarak uyumlu olması zorunludur.

Gelen ve Giden E-posta Filtrelemeyi içerir!

Kullanıcı dostu veri koruma yönetimi

E-posta sürekliliği, günlük kaydı desteği ve kolay yeniden teslimat eklendi

BT sistem performansını iyileştirin

Bir daha asla bir e-posta kaybetmeyin!

Yasal uyumluluk sağlayın

Kaydolun ve Başlayın

Ürün Seç
Ekstra seçenekler
Özeti
€64.63
/yıl
€2.80
/ay
€2.80
/ay
€64.63
/yıl
€5.60
/ay
€9.81
/ay

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl çalışır?

E-posta, spamları size ulaşmadan önce algılayacak ve engelleyecek olan SpamExperts akıllı kendi kendine öğrenen sunucular aracılığıyla yönlendirilir.

Filtreleme ne kadar isabetli?

Her gün milyonlarca e-postanın işlenmesi sayesinde, e-posta filtrelerimiz %100'e yakın doğrulukla endüstri lideri bir orana sahiptir.

Engellenen mesajları kurtarabilir miyim?

Evet, günlük arama, karantina ve diğer birçok araç içeren kapsamlı bir kontrol paneli, sistemden geçen herhangi bir e-postanın durumunu kontrol etmenize olanak tanır.

Kurulum ne kadar sürer?

Kurulum hızlıdır, otomatiktir ve e-postanızı korumak için dakikalar içinde çalışır ve çalışır.

E-posta Arşivleme Nedir?

E-posta günümüzde çok önemlidir, e-postaların güvenli bir şekilde saklanması, size ekstra güven ve gönül rahatlığı sağlar.

Ne kadar e-posta saklayabilirim?

Email Arşivleme, varsayılan olarak 10 GB sıkıştırılmış e-posta depolama alanı içerir. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, ek 10 GB lisans eklenebilir.