Çevrimiçi maceranız buradan başlıyor.

Bir web varlığı oluşturmak, doğru platformu gerektirir. Sürükle ve bırak Kendin Yap Site Oluşturucumuzu kullanarak fark edilin.

İster kendinizi ister işletmenizi tanıtın, site oluşturucumuz, yeni başlayanlar için yeterince basit ve profesyoneller için zengin özelliklere sahip rehberli içeriğe sahip bir şablon ve sihirbaz tabanlıdır. PowerPoint gibi geliyor ama daha güçlü, zarafet ve sadelikle. Kullanmaktan keyif alacağınız bir çözüm.

Site Oluşturucu Özellikleri

Site Oluşturucumuz tüm özellikleri içerir.

Sürükle & Bırak Editörü

Sürükle ve Bırak Düzenleyicisi, yerleşim alanlarının tahmine dayalı vurgulanmasıyla müşterilerin web sitesi özelliklerini doğrudan sayfaya eklemesine ve düzenlemesine olanak tanır.

Kurulum Özellikleri

Profesyonel görünümlü herhangi bir özel web sitesi düzeni oluşturmak için metin, düğmeler, fotoğraflar veya simgeler gibi hazır düzen öğelerini kullanabilirsiniz.

Ön Tanımlı Kurulum Blokları

İçerik düzenlerini manipüle etmek için zaman kaybetmek zorunda değilsiniz. 350’den fazla içerik bloğu koleksiyonu, herhangi bir teknik beceri olmadan profesyonel web siteleri oluşturmalarına yardımcı olur.

Mobil Uyumlu

Web siteleri herhangi bir cihazda harika görünecek. Şablonlar, akıllı telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil tüm cihazlara %100 duyarlıdır.

Yerleşik Mobil Uyumlu Stok Fotoğrafları Entegrasyonu

Yüksek çözünürlüklü 200.000'den fazla profesyonel premium fotoğraftan oluşan bir seçki ile web sitenizi güçlendirin. Site Oluşturucumuz ayrıca Gömülü Videolar ve Görüntü Optimizasyonu içerir.

Otomatik Kaydetme ve Yedekleme

Gerçek zamanlı kaydetme ile hiçbir işi kaybetmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Editör, siz çalışırken her şeyi otomatik olarak kaydeder.

Blog Sayfası

Web sitenize özelleştirilebilir bir blog ekleyerek hikayenizi paylaşın ve ziyaretçilerinizle bağlantı kurun. Yayınlanan web sitenizdeki gönderi görünümünü yapılandırın.

Taslak Gönderi

Belirli haberlere veya özel bir promosyona denk gelecek şekilde kaydetmek ve daha sonra yayınlamak için blog yayınınızı şimdi oluşturun.

Yazı Editörü

Bir blog gönderisinde, yerleşik gönderi içeriği geliştirme aracı ve düzenleyiciyi kullanarak zaten yayınlandıktan sonra değişiklik yapın.

Sosyal Paylaşım

Sitenize Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterest gibi sosyal medya platformları için simgeler ekleyerek ziyaretçilerinizi içeriğinizi beğenmeye ve paylaşmaya teşvik edin.

Facebook Yorum & Beğenileri

Ziyaretçilere, web sitenizden ayrılmadan bağlantılı Facebook sayfanıza yorum yapma ve beğenme seçeneği sunun.

Instagram ve Twitter Bağlantısı

Her gönderi yayınladığınızda Instagram fotoğraflarınızı web sitenizde otomatik olarak sergileyin ve Twitter hesabınızın canlı bir akışını görüntüleyerek site ziyaretçilerinizi güncel tutun.

Esnek Planlar

İster butik, ister mağaza veya tam mağaza olun, 10, 50 ve 500 ürün için planlar mevcuttur.

Güvenli ve Dünya Çapında Ödemeler

Kredi kartlarını anında kabul etmek için Paypal, Square, Stripe ve 50'den fazla güvenilir kredi kartı ödeme sağlayıcısıyla bağlantı kurun.

Kolay ve Hızlı Ödeme

Çıkış sırasında isteğe bağlı kayıt ile müşterilere daha hızlı ve daha kolay bir ödeme yapın. Müşteri sipariş yorumlarını içeren tek sayfalık güvenli bir ödeme sağlayın.

Ürün Listeleme ve Yönetim

Birden fazla ürün sayfası düzeni arasından seçim yapın ve açıklamaları ve tasarımları dilediğiniz gibi özelleştirin. Müşterilerin ürünleri kategoriler halinde düzenleyerek bulmasını kolaylaştırın.

Promosyonlar, İndirimler ve Kuponlar

Satışları artırmak için indirim kuponları veya promosyon kodları oluşturun. İndirimli fiyatların yanında normal fiyatları da göstererek dönüşümlerinizi artırın.

Stok yönetimi

Envanter takibi, bir ürün stokunu yenileme zamanının gelip gelmediğini ve hangi ürün varyasyonlarının en popüler olduğunu bilmeye yardımcı olur.

Uluslararası nakliye

Online mağazanızı USPS, FedEx, UPS, Australia Post, Canada Post, vb. gibi bir taşıyıcı şirkete bağlayarak müşterilerinize ödeme sırasında gerçek zamanlı taşıyıcı ücretleri verebilirsiniz.

Vergi ve KDV

Herhangi bir ülke için vergi hesaplamaları uygulayın veya belirli bölgeleri tanımlayın. Vergilerin hesaplanmasını tamamen kontrol edin; konum başına vergileri ayarlayın, ürün grubu başına vergi ekleyin veya vergiden muaf ürünler ayarlayın.

Sipariş Yönetimi ve Takibi

E-posta yoluyla anında sipariş bildirimleri alın. Tüm siparişlerin bir özetini yönetin ve görüntüleyin, siparişleri arayın, kategorilere göre filtreleyin ve siparişleri, müşteri bilgilerini güncelleyin ve nakliye için teyel numarası ekleyin.

İş Hızlandırma Şablonları

Size başlamanız için hızlı ve kolay bir yol sunan 150'den fazla şablonun tümünü görüntülemek için Site Oluşturucuyu edinin.

Site Oluşturucuyu ÜCRETSİZ deneyin

Açık Deneme ile Site Oluşturucuyu deneyebilir ve yeni web sitenizi hiçbir ön ödeme olmadan ÜCRETSİZ olarak tamamen oluşturabilirsiniz.Yayınlamaya hazır olana kadar hiçbir şey ödemeyin!

One Page

€1.85
Aylık
  • 1 Sayfalar
  • n/a E-Ticaret Ürünleri

Unlimited

€4.64
Aylık
  • Unlimited Sayfalar
  • n/a E-Ticaret Ürünleri

Store

€7.44
Aylık
  • Unlimited Sayfalar
  • 10 E-Ticaret Ürünleri

Store Plus

€18.60
Aylık
  • Unlimited Sayfalar
  • 50 E-Ticaret Ürünleri

Store Premium

€24.19
Aylık
  • Unlimited Sayfalar
  • 500 E-Ticaret Ürünleri

Her Paket Bu İnanılmaz Özellikleri İçerir:

Profesyonel Kaliteli Web Sitesi Şablonları
Tüm Beceri Düzeyleri için Kullanıcı Öncelikli Tasarım
Kolay Sürükle ve Bırak Düzenleme
Mobil Cihazlarla Uyumlu
Ücretsiz Resim Galerisi
Bileşen Tabanlı Bloklar
Blog
Orantılı Aralık için Otomatik Düzenler
İletişim Formu Oluşturucu
Web Sitelerini Geri Yükleme
Tema Kalıtımı
Sosyal Medya Entegrasyonu
SEO Dostu
Yerleşik Analitik

Site Oluşturucumuz rakipleriyle nasıl karşılaştırılır?

Tüm Beceri Düzeyleri için Önce Kullanıcı Tasarımı

Basitlik ve kullanım kolaylığı için tasarlanan daha yüksek CSS (Müşteri Memnuniyeti Puanları) ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi anlamına gelir.

Mobil Cihazlara Uyumlu

Farklı mobil cihazlar için bir web sitesi oluştururken çok zaman ve emek tasarrufu sağlar.

Bileşen Tabanlı Bloklar

Önceden tasarlanmış Yapı Taşları, içerik düzenlerini manipüle ederek zaman kaybetmeden profesyonel web siteleri oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Kodlama gerekmez

SiteBuilder, profesyonel kodlayıcıları hedef almıyor. Amacımız, KOBİ'lere herkesin dakikalar içinde herhangi bir cihazda çalışan zarif web siteleri oluşturmak için kullanabileceği bir platform sağlamaktır.

Daha fazlası için daha az ödeyin

Diğer web sitesi oluşturma araçlarının yarı fiyatına, ancak tüm avantajlardan ve daha iyi özelliklerden yararlanın.