• Cuma, Aralık 23, 2022

Kısa bir süre için, tüm reklam paketlerinde satın aldığınız görüntülenme sayısı kadar hediye görüntülenmeyi hesabınıza ekliyoruz. Siz de geç kalmadna satın alın, markanızı potansiyel müşterilerinize en uygun fiyatlarla duyurun.

2015 yılından bugüne bilişim ve internet sektöründe hizmet veren Cloudrome, şimdi yeni reklam platformuyla da hizmetinizde. "Her ölçekte işletme için uygun fiyatlı reklamcılık" sloganıyla yayın hayatına başlayan Cloudrome Ads, şu anda kapalı beta olarak yayın hayatına başlamıştır. Hem reklamcılar hem de reklamverenler için çözümler sunan Cloudrome Ads, 4 farklı reklam yapısıyla afiş, video ve metin reklamlarınızı istediğiniz filtrelerdeki müşterilere (hedef kitlenizin ülkesi, şehri, ilçesi, kullandığı cihaz vb.) ulaşın.

Reklamcılar için avantajlarımız: Platformumuza katılarak reklam etiketlerini web sitenize ekleyin ve yayınlanan reklamlardan kazanç sağlayın.

Reklamverenler için avantajlarımız: Reklamlarınızı yüzlerce anlaşmalı websitelerimizi ziyaret eden hedef kitleniz içerisindeki kullanıcılara en uygun fiyatlarla yayınlayın. Reklamlarınız direkt olarak Türk Lirası olarak hesaplandığından dolayı piyasadaki popüler reklam kanallarına göre yüzde 70 kar edin.

Reklam standartlarımız aşağıdaki gibidir:

BGBM: Bin Başına Maliyet anlamına gelen BGBM terimi, kampanyadaki reklamların 1000 gösterimi başına reklamverenden alınan para miktarıdır.

TBM: TBM terimi Tıklama Başına Maliyet anlamına gelir, kampanyadaki herhangi bir reklama yapılan her tıklama için reklamverenden alınan para miktarıdır.

EBM: EBM terimi, Eylem Başına Maliyet anlamına gelir (bazen Edinme Başına Maliyet olarak da adlandırılır). Dönüştürme terimi de bu eylemlere atıfta bulunmak için sıklıkla kullanılır. Bir gösterim ve/veya tıklamanın ardından her başarılı eylem için reklamverenden alınan para miktarıdır. Eylem örnekleri şunlardır: bir haber bültenine abone olmak, fiyat teklifi istemek, üye olarak kaydolmak, ürün sipariş etmek vb.

Kiracılık: Bu terim, gösterim, tıklama veya eylem sayısından bağımsız olarak, her takvim ayı için reklamverenden alınan sabit bir tutarı temsil eder.